לימודי ניהול

כדי להיות מנהל טוב, לא מספיק לשלוט בתחום העיסוק של החברה אותה מנהלים. מגוון תחומי הידע שמנהל נדרש להם הוא עצום, והיכולת להכילם וליישמם תלויה גם באדם, אבל בעיקר – במוכנות ובלמידה.

לימודי ניהול לתואר ראשון, הקרויים גם לימודי מנהל עסקים, הם הצעד הראשון בדרך לרכישת עמדה בכירה בעולם העסקי או הציבורי. תפיסת הניהול המודרנית מחייבת את המנהל למיומנויות בכל תחומי העיסוק של ארגונו (כגון: כלכלה, שיווק, חשבונאות, מימון, ניהול משאבי אנוש, התנהגות ארגונית, ניהול מערכות מידע ועוד), שכן ללא מיומנויות אלה לא יצליח המנהל לגבש אסטרטגיה לארגון ולאזן בין כל הגורמים המקצועיים המתמקדים כל אחד בתחומו. לימודי ניהול מעניקים יכולות ומיומנויות בתחום, ומכשירים סטודנטים לקריירה מאתגרת ומגוונת.

לימודי ניהול המוצעים במכללת רמת-גן:

לימודי תואר ראשון בניהול ׁׂׂׂׂ(B.A)

לימודי ניהול הם לימודים רב תחומיים הכוללים שיעורים וקורסים מגופי ידע שונים, כגון כלכלה וחשבונאות, פסיכולוגיה, התנהגות ארגונית, מדיניות ציבורית ועוד.
תואר ראשון בלימודי ניהול של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת-גן הוא מפתח לדלתות רבות, וצעד ראשון כאמור בדרך לקריירה בגופים ומוסדות בתחומים שונים: כלכלה ובנקאות, חינוך ומנהל ציבורי ומגוון רחב של אפשרויות אחרות.

לימודי ניהול ועוד...

לימודי ניהול במכללת רמת-גן מתקיימים במתכונת חד ודו-חוגית. המתכונת החד חוגית מאפשרת לסטודנט להתמקד בניהול בלבד או לשלב בתוכה קורסים מגוונים מחטיבות נוספות, כגון פסיכולוגיה, משפטים וכלכלה. 

מי שיעדיף לבחור במסלול הדו-חוגי יוכל להתמקצע בתחום אקדמי שני, ולרכוש ידע ספציפי לקריירה אותה הוא מבקש. בין השאר ניתן לשלב את לימודי הניהול עם לימודי מדעי החברה (חינוך, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, מדע המדינה, תקשורת ועוד), מדעי המחשב, מדעי החיים ועוד.
המכללה מקיימת גם לימודי מנהל עסקים לתואר שני של האוניברסיטה הפתוחה.

למה ללמוד תואר ראשון בניהול במכללת רמת-גן?

מסלול לימודי ניהול של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת- גן מאפשר לסטודנטים לרכוש תואר מוערך בתנאים מצוינים – ללא צורך בתעודת בגרות או בבחינה פסיכומטרית.
מכללת רמת-גן היא מרכז הלימודים הראשון והמוביל של האוניברסיטה הפתוחה. הסטודנטים במכללה נהנים משלל היתרונות של לימודים באוניברסיטה הפתוחה, לצד תנאים של מכללה: מקום מרווח ללמוד בו, מסגרת תומכת להשלמת הלימודים וסיוע לסטודנטים.

תכנית המקפצה שתקפיץ את ההישגים שלכם

כדי לעזור לסטודנטים לחסוך בעלויות, לקצר את תקופת הלימודים ולשפר את הישגיהם, פותחה במכללה "תכנית המקפצה" – תכנית תגבורים ייחודית לסטודנטים במכללת רמת גן. התכנית כוללת שיעורי תגבור לאורך הסמסטר, מכינות, מרתונים ממוקדים לקראת הבחינות ועוד. התכנית עוזרת לסטודנטים לקצר את זמן הלימודים – יותר קורסים בכל סמסטר, פחות הוצאות על מורים פרטיים וקורסים חוזרים. כמו כן מעמידה מכללת רמת-גן לרשות הסטודנטים צוות יועצים אקדמיים מנוסה וקשוב, שילווה ויסייע לאורך כל הדרך. יעזור בבניית מערכת שעות מתאימה ומדויקת לכל אחד, והכל בקמפוס ירוק, תוסס, עם שפע של חניה חופשית ואווירת לימודים סטודנטיאלית אמתית.

בנוסף לתואר אוניברסיטאי יוקרתי ולתנאים של מכללה, נהנים הסטודנטים במכללת רמת גן מהאפשרות לעצב עבור עצמם מערכת לימודים גמישה, המתאימה את זמני הלימוד לזמני העבודה המכללה מקיימת לימודי בוקר, ערב וכן שיעורים בימי שישי. מרבית הקורסים מתקיימים מספר פעמים בשבוע, בכמה מסגרות, כך שתמיד אפשר לחזור על שיעור אם יש צורך.

לימודי ניהול תנאי קבלה

במכללת רמת גן לא מבקשים ציון פסיכומטרי ולא תעודת בגרות. אין תנאי קבלה, כי אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע, ושכל אחד מסוגל להשיג תואר אקדמי.

מכללת רמת גן מזמינה אתכם להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ,
ולהתחיל לבנות לכם קריירה.
לתיאום פגישה ללא עלות וללא התחייבות, אנא התקשרו לטל': 03-6710000

לקריאה על תארים נוספים: