לימודי מדעי הקוגניציה

מדעי הקוגניציה במכללת רמת גן

לימודי קוגניציה (מדעים קוגניטיביים) הם לימודים מורכבים, בדיוק כמו הנושא אותו הם חוקרים – עקרונות התודעה שלנו, אופן פעולתו הקוגניטיבית והמנטלית של מוח האדם והדרך בה נרכשות שפות, מתגבשים רעיונות, מתקבלות החלטות ועוד מגוון תחומים ותהליכים.
מדעי הקוגניציה משלבים בין דיסציפלינות שונות – פסיכולוגיה, נוירולוגיה, מדעי המחשב, בלשנות ועוד. המכלול הרב-תחומי הזה מאפשר לנתח ולהסביר תופעות רבות, שעד העשורים האחרונים נתפסו כבלתי מוסברות.

מסלול לימודי קוגניציה של האוניברסיטה הפתוחה נחשב למסלול מאתגר ויוקרתי במיוחד. בוגרי המסלול עתידים להשתלב בתפקידי מפתח בתעשיות עתיקות ידע, וכמובן יכולים להתקדם ללימודי המשך (מדעי הקוגניציה – תואר שני ושלישי) במיטב המוסדות האקדמיים ולקחת חלק פעיל במחקרים ופיתוחים פורצי דרך.

לימודי קוגניציה ועוד...

לימודי קוגניציה לתואר ראשון מוצעים בשתי מתכונות: כחוג ראשון בתואר דו-חוגי, או במסלול חד-חוגי, עבור סטודנטים שברשותם כבר תואר ראשון אחר.
הלימודים משלבים קורסים מתחומים ומגופי ידע רבים: פסיכולוגיה פיזיולוגית וקוגניטיבית, פילוסופיה של המדע, בלשנות, מדעי המחשב ועוד. סטודנטים רבים בוחרים לשלב לימודי קוגניציה עם לימודי מדעי המחשב או חינוך, מתוך הבנת הקשר והפוטנציאל הטמון בשילוב. קיימים עוד מספר שילובים מוצלחים, המעצימים את יתרונות הלימודים ומעניקים יתרון משמעותי בדרך למשרה הבאה.

מכללת רמת-גן – כל היתרונות

סטודנטים ללימודי קוגניציה במכללת רמת גן נהנים מתנאי לימודי מיטביים, ומתואר אוניברסיטאי מוערך במיוחד. הקמפוס הירוק והמטופח של מכללת רמת גן מכיל כיתות לימודי משוכללות, מעבדות מחשבים מתקדמות, ספרייה ומגון אמצעים לתמיכה בלמידה. בנוסף, הם נהנים מהאפשרות להתקבל לתוכנית לימודים הנחשבת לתכנית מצטיינים ברוב המוסדות – ללא צורך בתעודת בגרות או בציון בבחינה הפסיכומטרית.

יתרון חשוב נוסף, שהוא נחלתם הבלעדית של הסטודנטים במכללת רמת-גן, שמטרתו לגשר על הפער בין היעדר תנאי הקבלה לתכנית הלימודים האיכותית הוא "תכנית המקפצה". תכנית זו מעניקה לכל סטודנט סל של שירותים לשיפור ההישגים האקדמיים: מכינות ייעודיות למקצועות שונים, שיעורי תגבור, מרתוני לימוד לקראת בחינות. תכנית זו לא רק משפרת את ההישגים, אלא גם מקצרת את משך הלימודים, וחוסכת לסטודנטים זמן וכסף.

מערכת השעות הגמישה של המכללה מאפשרת ללמוד את רוב הקורסים בכמה מתכונות: לימודי ערב, בוקר וגם לימודים בימי שישי. בצורה כזו, ניתן לחזור על שיעורים במקרה הצורך, ולהתאים את מערכת השעות לצרים אחרים כגון עבודה, משפחה וכו'.

המכללה מעמידה לרשות הסטודנטים צוות מיומן ומקצועי של יועצים אקדמיים, שיעזרו להם להרכיב את המערכת המושלמת עבורם, ויסייעו להם לאורך כל שנות הלימוד – עד סיום התואר בהצלחה.

לימודי מדעי הקוגניציה – תנאי קבלה

במכללת רמת גן מאמינים שלכל אחד מגיע ההזדמנות לתואר אקדמי. לפיכך, הקבלה ללימודים לא מותנית בתעודת בגרות או בבחינה הפסיכומטרית.

מתעניינים בלימודי קוגניציה? התקשרו כבר היום לטל' -03-6710000 וקבעו פגישת ייעוץ ראשונית – ללא התחייבות וללא תשלום.

אולי יעניין אותך גם:

לימודי כלכלה

לימודי ראיית חשבון

לימודי הנדסת תוכנה