לימודי מדעי המחשב

לימודי מדעי המחשב במכללת רמת גן


לימודי מדעי המחשב כוללים בתוכם התייחסות רחבה ומקיפה לתחום ומורכבים מלימודים של קורסים תיאורטיים במדעי המחשב וקורסים יישומיים בתחום, כגון: מערכות הפעלה, הצפנה, מערכות מידע ועוד. הסטודנטים לתואר ראשון במדעי המחשב של האוניברסיטה הפתוחה מסיימים את התואר עם ידע מקצועי, המכשיר אותם להיות יזמים, מפתחים ומנהיגים של טכנולוגיות ויישומים חדשים.

מסלול מדעי המחשב באוניברסיטה הפתוחה כולל מבחר רב של קורסים והתמחויות שונות, ומורכב מקורסי חובה וקורסי בחירה. הלימודים במכללת רמת גן מעניקים הזדמנות לרכוש תואר נחשב זה ללא תנאי קבלה וגם במסלול זה ניתן להרשם לתואר בתחום מדעי המחשב ללא פסיכומטרי.

מסלולים ותכניות לימוד במדעי המחשב המוצעים במכללת רמת-גן:

ללמוד מדעי המחשב במכללה, להרגיש אוניברסיטה...

אם אתם מתלבטים איפה כדאי ללמוד מדעי המחשב, אז כדאי לדעת שמסלול תואר ראשון במדעי המחשב במכללת רמת-גן מאפשר רכישת תואר ראשון נחשב בתנאים נהדרים, המשלבים בין כל מה שטוב במכללה לכל מה שטוב באוניברסיטה: תואר מבוקש המאפשר המשך לימודים בכל מוסד אקדמי, מקום ירוק ומטופח ללמוד בו, ציוד ועזרי לימוד משוכללים ומתקדמים ומסגרת תומכת המסייעת להשלים את התואר בזמן הקצר ביותר.

כדי לעזור לסטודנטים לחסוך זמן וכסף ולהשיג הישגים גבוהים בלימודים, פותחה במכללה תכנית המקפצה – תכנית הכוללת שיעורי תגבור סמסטריאליים, מכינות סציפיות, מרתונים לקראת הבחינות ועוד. התכנית מסייעת לבניית מערכת לימודים אופטימלית – יותר קורסים בכל סמסטר, פחות הוצאות על קורסים חוזרים – ומעמידה לרשות הסטודנטים צוות יועצים אקדמיים מנוסה, שיעזור בבניית מערכת שעות מתאימה לכל אחד. מערכת השעות הגמישה מאפשרת לשלב באופן אופטימלי בין לימודים לעבודה, ובכך מקלה על ציבור הסטודנטים ומסייעת להם לפתח קריירה במקביל ללימודים, ולא רק אחריהם.

לימודי מדעי המחשב ועוד...

המכללה מציעה לסטודנטים שלושה מסלולים עיקריים להשלמת תואר ראשון בלימודי מדעי המחשב:

  • מסלול חד חוגי
  • מסלול דו חוגי
  • מסלול בוגר מדעים בהדגשת מדעי המחשב


במסלול הדו-חוגי ניתן לשלב את הלימודים עם חוגים נוספים המאפשרים התמקצעות ספציפית יותר, כגון לימודי מדעי המחשב מערכות ויישום עם ניהול, לימודי כלכלה, תקשורת ועוד.

מדעי המחשב תנאי קבלה לתואר ראשון

ניתן לגשת במכללת רמת גן למסלול לימודי מדעי המחשב ללא פסיכומטרי. המכללה אינה דורשת תעודת בגרות או ציון פסיכומטרי. לכל אחד יש את ההזדמנות להתחיל וללמוד לתואר. 

מעוניינים בלימודי תואר ראשון במדעי המחשב? התקשרו כבר היום לטל' 03-6710000 כדי לקבוע פגישת ייעוץ – ללא התחייבות וללא תשלום!

לקריאה על תארים נוספים: