קורסים למגזר העסקי

ניהול עסקים - הדרכות וקורסים למגזר העסקי

מכללת רמת-גן מציעה מגוון רחב של קורסים מוזמנים למגזר העסקי-מוסדי, הן קורסים קיימים והן קורסים המותאמים לדרישות הלקוח, לרבות קורסים יחודיים שנבנו מראש למטרה זאת. הקורסים מיועדים לעובדי הלקוח וללקוחותיו.
למכללת רמת-גן ניסיון רב בבניית תמהיל נכון הכולל: בניית תכניות הדרכה ממוקדות ומקוריות, מרצים מהשורה הראשונה ועלויות הדרכה נמוכות- שילוב נכון שיראה יחס החזר השקעה (ROI) מצוין.
ניתן איפוא להזמין קורסים מתוך המבחר הגדול הקיים בבתי הספר השונים של היחידה החוץ אקדמית או להזמין קורס, בין אם תכניו מקוריים בין אם לאו, הכל לפי צרכי הלקוח.

בין התחומים המוצעים:

על מכללת רמת-גן

מכללת רמת-גן היא מהמכללות הגדולות והמוכרות בישראל. במכללת רמת-גן נלמדים לימודים לתואר ראשון ותואר שני של האוניברסיטה הפתוחה וכן לימודי תעודה והסמכה. הסטודנטים הלומדים במכללה נהנים מקמפוס המשתרע על פני כ- 41 דונם וכולל עשרות כיתות ממוזגות, מעבדות מחשבים חדישות ומתקדמות, ספריות, קפיטריות ומגרשי חנייה ללא תשלום. כל סטודנט במכללה זוכה ליחס אישי מהצוות, אשר מלווה אותו לכל אורך תקופת הלימודים.

מכללת רמת-גן מהווה את מרכז הלימוד הגדול והוותיק ביותר בארץ של לימודי התואר הראשון של האוניברסיטה הפתוחה משנת 1990. ייחודו של מרכז זה הוא ב"תכנית המקפצה", שהיא תכנית תגבורים מקיפה הקיימת רק במכללת רמת-גן.
היחידה ללימודים חוץ אקדמיים במכללת רמת-גן, מקיימת קורסי הסמכה מקצועיים לקראת בחינות רשמיות ממשלתיות ואחרות ולימודי ההעשרה. היחידה כוללת את ביה"ס הבאים: ביה"ס למקצועות הניהול, ביה"ס לחשבונאות ופיננסים, קורס תלת מימד, ביה"ס לעיצוב, אומנות ומדיה וביה"ס למקצועות היין.
מכללת רמת-גן מתמחה בהכנות למבחני מעבר חיצוניים הנדרשים ע"י גופים ממשלתיים ובינ"ל, כדוגמת משרד הכלכלה, רשות המסים ועוד. כן משמשת מכללת רמת-גן כמרכז של (Microsoft (CPLS ומרכז בחינות מורשה של הארגונים הבינ"ל Prometric ו-Pearson Vue (בחינות הסמכה בינלאומיות).

ברחבי המכללה כיתות לימוד ומעבדות מחשבים ייעודיות לביה"ס למחשבים והייטק, מעבדות אלו נמצאות בקו הראשון באיכותן ומהמתקדמות בארץ. רמת ההוראה ביחידה ללימודים חוץ-אקדמיים גבוהה ביותר, ומשמרת את האיכות והרמה האקדמית הנהוגה במכללת רמת-גן. המרצים ביחידה הם מהמובילים בפרקטיקה ובאקדמיה בישראל ובעלי ניסיון רב בתחומם.

למה לבחור במכללת רמת-גן?

  • ותק וניסיון: מכללת רמת-גן, שנוסדה בשנת 1990, היא מהמכללות הגדולות והמובילות בישראל
  • השקעה כדאית: כמוסד ללא כוונת רווח מקפידה מכללת רמת-גן על תעריפי שכר לימוד אטרקטיביים
  • רמת שירות גבוהה: החל מרגע הפניה הראשונית ועד לסיום הקורס
  • נגישות: שפע חניה ללא תשלום וקירבה לצירי תנועה מרכזיים
  • אווירת לימודים צעירה: אווירה סטודנטיאלית, צעירה ותוססת, בקמפוס מטופח הכול ספריות וקפיטריות
  • שביעות רצון גבוהה: בכל קורס מתקיים סקר שביעות רצון על מנת לשפר באופן מתמיד את חווית השירות והלמידה