תואר במדעי החברה

תואר ראשון במדעי החברה במכללת רמת-גן

לימודים לתואר במדעי החברה, של האוניברסיטה הפתוחה, הם לימודים ייחודיים, המשלבים דיסציפלינות שונות: סוציולוגיה, אנתרופולוגיה, ניהול, פסיכולוגיה ועוד.
סטודנטים הלומדים תואר ראשון במדעי החברה ייהנו מתכנית לימודים עשירה ואיכותית, המתייחסת למגוון רחב של היבטים המרכיבים את החברה המודרנית – מגדר, כלכלה, פילוסופיה, אי-שוויון ופערים בחברה, משפט ועוד.

תכנית לימודי תואר ראשון במדעי החברה מחברת בין עולם התיאוריה לבין לימודים מעשיים. בוגרים יוכלו להמשיך את לימודיהם לתארים מתקדמים בכל מוסד אקדמי, או להשתלב במגוון רחב של תפקידי ניהול וייעוץ בפיתוח משאבי אנוש, פיתוח תכניות עבודה והדרכה, במכוני מחקר ועוד, בעולם העסקי, במגזר הציבורי ובמגזר השלישי.

תואר ראשון במדעי החברה – כל הסיבות

מסלול לימודי תואר במדעי החברה של האוניברסיטה הפתוחה במכללה מאפשר לסטודנטים ללמוד תוך כדי עבודה, וליהנות מכל היתרונות של אוניברסיטה, לצד כל היתרונות של מכללה. המכללה מציעה מערכת שעות גמישה ומאפשרת, הכוללת לימודי בוקר וערב, וכמו כן לימודים בימי שישי. מרבית הקורסים מועברים מספר פעמים בשבוע, כך שלכל סטודנט ניתנת האפשרות לשמוע שיעור פעם נוספת, או במועד מתאים יותר.

במטרה לסייע לסטודנטים לסיים את לימודי התואר במדעי החברה בזמן הקצר ביותר ובהצלחה מרובה, מופעלת במכללה "תכנית המקפצה". תכנית זו כוללת מגון רחב של אמצעי עזר בלימודים – שיעורי תגבור לאורך כל התואר, מכינות ממוקדות, מרתוני למידה לקראת המבחנים, אתר למידה חינמי ועוד.

בקמפוס המטופח של המכללה, יעמדו לרשות הסטודנטים ללימודי מדעי החברה מיטב הכלים: כיתות חדישות, מעבדות מחשבים, ספריה עדכנית וכמובן – צוות היועצים של מכללת רמת גן. צוות זה מלווה כל סטודנט וסטודנטית מהרגע הראשון, עוזר להם להרכיב מערכת אידיאלית עבורם ותומך בהם במשך הלימודים, עד להשגת התואר המבוקש.

תואר במדעי החברה - תנאי קבלה

מכללת רמת גן פותחת את שעריה בפני כולם – ללא צורך בתעודת בגרות או בציון פסיכומטרי – מתוך מטרה להנגיש את ההשכלה האקדמאית לכול, ומתוך אמונה כי כל אחד מסוגל לרכוש השכלה זו.

מתעניינים בלימודי תואר ראשון במדעי החברה?

התקשרו כבר עכשיו לטל' 03-6710000, וקבעו פגישת ייעוץ.

אולי יעניין אותך גם:

לימודי כלכלה

לימודי ראיית חשבון

לימודי הנדסת תוכנה