לימודי כלכלה

לימודי כלכלה הולכים ומתפתחים במהירות ונכנסים לכל תחום אפשרי. בין אם אנחנו מתייחסים לכלכלה כאל מדע מדויק ואובייקטיבי או כאל כר פורה של פרשנויות ומגמות, ברור לכל כי לכלכלנים חלק חשוב ומכריע בעיצוב כללי המשחק ברמת המיקרו והמקרו, וכי הידע העיוני במסלול כלכלה הוא חיוני להבנת העולם בכלל, והעולם העסקי בפרט. 

לימודי תואר ראשון במסלולי כלכלה וניהול של האוניברסיטה הפתוחה הנלמדים במכללת רמת גן הם רב תחומיים, חשובים, מוערכים ומבוקשים במיוחד בשוק העבודה. מעצם היותם רב תחומיים, הם כוללים קורסים בכלכלה ושיעורים מגופי ידע שונים מלבד כלכלה, כגון לימודי חשבונאות, מתמטיקה, לימודי פסיכולוגיה ואפילו היסטוריה עולמית. 

למי התואר מיועד תואר ראשון בכלכלה?

תואר ראשון בכלכלה פותח דלתות רבות ומציע משרות במגוון תחומים: ניהול, מימון, השקעות ושוק ההון, בנקאות, ביטוח, פיתוח עסקי ועוד. מעבר לכך, מסלול כלכלה תואר ראשון חיוני גם לבעלי מקצועות חופשיים רבים אחרים, לבעלי עסקים וליזמים.

מהי מטרת לימודי כלכלה של האוניברסיטה הפתוחה?

מטרת התואר היא להעניק למקבלי התואר ידע תיאורטי נרחב ומקיף בתחומים השונים, ארגז כלים אנליטיים להבנת נושאים בתחום ויכולת לנתח מצבים, לייצר פתרונות ולהניע תהליכים שונים בתחום. ניתן לגלגל לתחתית הדף ולהתרשם ממגוון תכניות הלימוד המשתלבות עם לימודי כלכלה כמו סוציולוגיה, חינוך, מדעי המדינה,מדעי המחשב, יחסים בין-לאומיים ועוד.

לימודי כלכלה באוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת גן?

מסלולי תואר בכלכלה של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת - גן מאפשרים לסטודנטים לרכוש תואר BA בתנאים הטובים ביותר, ללא צורך בבחינה פסיכומטרית או בתעודת בגרות. מכללת רמת-גן היא המרכז הגדול והמוביל של האוניברסיטה הפתוחה. הסטודנטים שלנו נהנים מכל היתרונות של לימודים באוניברסיטה הפתוחה יחד עם תנאים של מכללה: סיוע לסטודנטים, מקום מרווח ללמוד בו ומסגרת תומכת להשלמת הלימודים.

במטרה לסייע לסטודנטים לקצר את תקופת הלימודים ולחסוך בעלויות, פותחה במכללה "תכנית המקפצה", תכנית שנוסדה במיוחד עבור הסטודנטים במכללת רמת-גן. "תכנית המקפצה" היא תכנית תגבורים הכוללת מכינות, שיעורי תגבור לאורך הסמסטר ומרתונים מרוכזים של תרגול ייעודי לקראת מבחני הסיום. התכנית מאפשרת ללמוד יותר קורסים בכל סמסטר וחוסכת לסטודנטים הוצאות על מורים פרטיים או קורסים חוזרים. צוות היועצים האקדמיים הקשוב של המכללה ילווה אתכם לאורך כל הדרך, ויעזור לכם לבנות את המערכת הטובה והמתאימה ביותר עבורכם, בקמפוס ירוק ותוסס, עם שפע של חניה ללא תשלום ואווירה סטודנטיאלית אמיתית.

לימודי תואר ראשון בכלכלה (BA) 

את מסלול לימודי כלכלה באוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת-גן אפשר ללמוד במתכונת חד-חוגית,  או במתכונת דו-חוגית, המשלבת חוג לימודים נוסף או במתכונת כלכלה מורחב עם חטיבה במגוון תחומים. כמו למשל קולנוע, תקשורת, מדעי החברה, מדיניות ציבורית, ניהול ואפשרויות רבות נוספות.

המסלול הדו-חוגי מאפשר התמקצעות ספציפית בתחום אקדמי נוסף ורכישת ארגז כלים ממוקד קריירה. קיים מגוון רחב של אפשרויות הכולל שילובים כגון: חינוך, מדעי החברה (מדע המדינה ויחסים בינלאומיים, סוציולוגיה, פסיכולוגיה), מדעים מדויקים (מדעי המחשב, מתמטיקה), מדעי החיים ועוד.

לימודי כלכלה תנאי קבלה

למסלול כלכלה תואר ראשון במכללת רמת גן אין תנאי קבלה. אנחנו לא מבקשים תעודת בגרות ולא ציון פסיכומטרי כי אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע, ושכל אחד מסוגל להשיג תואר אקדמי.

לימודי כלכלה בשילוב עבודה

מעבר לתכנית הלימודים האיכותית והנחשבת, המעניקה תואר אוניברסיטאי של האוניברסיטה הפתוחה, הסטודנטים של מכללת רמת גן נהנים מיתרונות נוספים. מערכת הלימודים הגמישה מאפשרת לשלב בין לימודים לעבודה. המערכת כוללת אפשרות ללימודי ערב, בוקר ושיעורים בימי שישי, והיא מותאמת במיוחד לצרכי הסטודנטים. רוב הקורסים לתואר בכלכלה מתקיימים מספר פעמים בשבוע, במסגרות שונות, כך שתמיד ניתן לחזור על שיעור, במקרה שהחומר היה מורכב, או במקרה שלא התאפשר להגיע לשיעור מסוים.

אם לימודי כלכלה מעניינים אתכם, מכללת רמת גן מזמינה אתכם להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ, ללא התחייבות. בואו לבנות לכם קריירה. לתיאום פגישה ללא עלות וללא התחייבות.
התקשרו כעת לטל': 03-6710011