התואר ושוק העבודה

שלח לחבר הדפס עמוד

יתרונות משמעותיים בשוק העבודה

ממגוון סקרים שנערכו בארץ עולה תמונה דומה: המעסיקים מעריכים במיוחד את בוגרי האוניברסיטה הפתוחה ומעניקים להם עדיפות בקבלה לעבודה. מעסיקים אלו יודעים כי בוגרי האוניברסיטה הפתוחה אינם רק בעלי ידע רב, אלא בעלי יכולת למידה עצמאית גבוהה, מחויבות להשגת מטרתם ויכולת עמידה בלחץ. לימודי התואר הראשון של האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת-גן מקנים לסטודנטים ולבוגרים יתרון משמעותי בקבלה לעבודה. ההשתלבות המהירה והמוצלחת של עשרות אלפי בוגרי מכללת רמת-גן בשוק העבודה היא ההוכחה ליתרון זה.
כידוע, מעסיקים רבים בוחנים לא רק את הידע של המועמדים, אלא גם את התכונות שמצביעות על יכולתם להיות עובדים תורמים ויוזמים. שתיים מהתכונות הבולטות הן היכולת ללמוד באופן עצמאי והיכולת להתמודד עם מידע רב ומורכב.
במכללת רמת-גן מאפשרים לכל סטודנט, כחלק ממסלול הלימודים, להשתתף ב ”תכנית המקפצה” ובסדנאות ותכניות פרטניות לרכישת טכניקות ללמידה נכונה. הודות לשירותים ייחודיים אלה, מסיימים בוגרי המכללה כשהם מצוידים לא רק בידע רחב בתחום לימודיהם, אלא גם במיומנויות למידה שילוו אותם בכל אשר יפנו.

בוגרי האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת-גן נתפשים ומוכרים למעסיקים כבעלי יכולות גבוהות בתחום הלמידה וההתמודדות עם אתגרים חדשים. הדבר חשוב במיוחד בתהליך הקבלה למשרה הראשונה, בטרם נצבר ניסיון תעסוקתי משמעותי.